évjárat:
2007. szeptember
okmányok: érvényes magyar okmányokkal
futott: 9400 km
lökettérfogat: 49 cm³
teljesítmény: 8 LE
szín: Piros,Fehér
feladva: tegnap 19:51
hirdetés azonosító: #2703680
Eladó Aprilia SX RX 50 D50B Enduro MVT Allumage, 21 Dellorto Tuningolt
A motorról:
---MVT Allumage gyújtás (125 ezer forint)
---21-es eredeti dellorto karburátor ( 45 ezer forint)
---Újszerű gumik, 90%-osak
---Új akkumlátor
---Osztrák papírjai megvannak
---9804-km van benne, viszont behalt a gyári óra, amit tudtam venni rá, abban már több a km és pici repedés van rajta, viszont tökéletesen működik és mindent mutat (Ha nem tetszik KTM stílusú komplett új digitális műszerfalat tudok adni + 5 ezer forintért)
---Indexek, világítások, óra minden működik
---Teleszkópok és láncszett jó
---Pár pici esztétikai hiba van rajta
---Gyári henger és gyári kipufogó
---Indul, kipróbálható, de a karburátor és a gyújtás túl sok a gyári hengernek + a nagyobb légszűrő, vagy gyárira visszalakítani vagy tuningnak tökéletes alap
---Motorja nagyon szépen jár, csöndes, semmi zörej
---Vákumos benzincsap csere érett ( 2500 forintos tétel), jelenleg sok üzemanyagot és levegőt kap ehhez a setuphoz.
---Kis munkával azonnal használható gép lehet belőle, és a tuningok ára a motor árának több mint felét érik.. (Gyárira alakítás költsége kb 35 ezer forint)
---Gyújtás szabályzó kapcsoló részek járnak hozzá, illetve még 2 db új index előre, hogy 4 egyforma lehessen rajta
Ár: 300.000 Forint fix ár, Ilyen motorok 350 ezer forintnál kezdődnek gyári állapotban, ezen 170 ezer forintnyi tuning van, amelyet eladva és a motort visszaalakítva kb 200 ezer forintos hibátlan Aprilia sx-et kapsz
Helyileg: Szeged
Csere nincs